Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Tuesday, 18 December 2018 22:10

Відбувся семінар для працівників закладів вищої освіти та наукових установ з питань реалізації і захисту прав інтелектуальної власності та її комерціалізації

Rate this item
(0 votes)

14 грудня 2018 року за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно із Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН, у межах Всеукраїнського тижня права,  було проведено семінар з питань реалізації і захисту прав інтелектуальної власності та її комерціалізації.

До семінару долучилися близько 130 працівників закладів вищої освіти та наукових установ з різних областей України. Чернігівський національний технологічний університет представляла доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Нітченко А.Г.

Модераторами семінару були Чернюк В.І., керівник експертної групи з питань комунікацій та стратегічного планування директорату інновацій та трансферу технологій Міністерства освіти і науки України та Мироненко Н.М., заступник директора НДІ інтелектуальної власності НАПрН України з наукової роботи, д.ю.н., професор, член-кореспондент НАПрН України, заслужений юрист України.

Інформували учасників семінару про права інтелектуальної власності на створені працівниками закладів вищої освіти та наукових установ об’єкти права інтелектуальної власності, їх реалізацію та способи захисту в контексті євроінтеграції наступні ключові спікери: Бутнік-Сіверський О.Б., академік АТН України та академік УАН, головний науковий співробітник економіко-правового відділу НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, д.ек.н, професор,

Зубарєв О.М., завідувач Лабораторії комерціалізації та трансферу технологій НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, голова Ради ВГО «Українська Рада винахідників і новаторів», відповідальний за взаємодію с Консорціумом «EEN – Україна», Борко Ю.Л., завідувач економіко-правовим відділом НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, гол. бухгалтер ТОВ «Компанія «Інноваційні технології»», к.ек.н., Тверезенко О.В., завідувач сектору використання та передачі прав інтелектуальної власності НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, патентний повірений України, Сопова К.А., заступник керівника Центру експертних досліджень НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, судовий експерт, патентний повірений України, Зеров К.О., науковий співробітник сектору економіки та оцінки прав інтелектуальної власності економіко-правового відділу НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ, Петренко І.І., завідувач сектору авторського права відділу авторського права і суміжних прав НДІ інтелектуальної власності НАПрНУ.

Доповіді учасників семінару торкнулися широкого спектру актуальних питань використання, комерціалізації та охорони прав на об’єкти інтелектуальної власної.

Read 509 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Відбувся семінар для працівників закладів вищої освіти та наукових установ з питань реалізації і захисту прав інтелектуальної власності та її комерціалізації