Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Wednesday, 11 December 2019 22:20

Як запобігти корупційним правопорушенням на державній службі

Rate this item
(0 votes)

Незнання закону не звільняє від відповідальності. Ця теза має пряме відношення до ситуацій з корупційними ризиками, що виникають в діяльності державних службовців. Про те, як не допустити таких порушень та яких норм антикорупційного законодавства варто дотримуватися, йшлося під час семінару «Забезпечення ефективності запобігання корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Навчання проведене Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для службовців Головного управління державної казначейської служби України у Чернігівській області 09 грудня 2019 року.

Під час навчання в. о. завідувача кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Пузирний В.Ф. провів лекцію-бесіду на тему «Поняття та сутність корупції. Соціально-економічні передумови та світовий досвід боротьби  корупцією».

Під час спілкування корупція аналізувалася як явище, розглядалися «історії успіху» країн з мінімальним рівнем корупції та світові моделі її запобігання. Йшлося про передумови та причини виникнення корупції, місце України в світових рейтингах щодо уявлення її громадян про рівень корупції, порівняння з іншими країнами, розташованими на різних континентах.

Read 134 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: News News Як запобігти корупційним правопорушенням на державній службі