Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 16 April 2015 08:56

Студентські гуртожитки

Rate this item
(1 Vote)

ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ приймає на навчання студентів з різних регіонів. Іногородні та іноземні студенти на період навчання в Інституті, а також студенти із числа сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання, забезпечуються житлом у гуртожитках.

Студенти, що проживають в гуртожитках, повинні знати і дотримуватись Положення про порядок поселення і проживання та Правил внутрішнього розпорядку у студентських гуртожитках, які визначають права і обов’язки мешканців гуртожитків.

Адміністрація навчального закладу прикладає всі зусилля для того, щоб проживання студентів у гуртожитках було максимально комфортним і сприяло успішному навчанню і всебічному розвитку.

Студенти ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ забезпечені 2 гуртожитками (гуртожитки № 2 та № 3), що розташовані поряд з навчальними корпусом Інституту.

Адреси гуртожитків:
1) гуртожиток № 2: м. Чернігів, вул. Козацька 1 б;
2) гуртожиток № 3: м. Чернігів, вул. Козацька 1.

Гуртожиток № 2 збудований у 1988 році за новітнім проектом блочного типу. Кожен блок містить 2 кімнати (2-х та 4-х-містні).
Блоки обладнано душовими кімнатами та санвузлами. Кожні 2 блоки містять окрему кухню, що обладнані меблями, електроплитами, холодильниками.
Кімнати розраховані для комфортного проживання та навчання студентів. До всіх кімнат під’єднано мережу internet. На першому поверсі розміщений лекційний зал, аудиторія, медпункт та перукарня.
В 30 метрах від гуртожитку розміщено спортивно-оздоровчий комплекс та стадіон, що дає змогу поєднувати навчання із заняттям спортом не витрачаючи зайвого часу і коштів.

Гуртожиток № 3. У гуртожитку проживають студенти у 2-х та 4-х-містних кімнатах. Кожен поверх обладнано кухнями, санвузлами пральними кімнатами.
На 1 поверсі гуртожитку знаходиться бібліотека з читальними залами, кабінетами спеціальної літератури, юридична клініка «Adiutorium».
На 2 поверсі розміщено 5 лекційних залів та 6 аудиторій, студентська соціальна служба та волонтерський центр «Довіра».
Біля гуртожитку розташовано ринок, магазини та зручна транспортна розв’язка.

Read 15222 times Last modified on Sunday, 29 September 2019 19:26

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: Student Life Семестровий контроль Graduate education Студентські гуртожитки