Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Thursday, 16 April 2015 10:04

Творча студія "Гаудеамус"

Rate this item
(0 votes)

Керівник - Карпова Ірина Гораціївна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін.

Електронна адреса: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

 

 

Творчості, як і будь-якій діяльності, можна навчитися – вважав відомий учений, автор теорії вирішення винахідницьких завдань – теорії розвитку технічних систем, теорії розвитку творчої особистості Г. Альтшуллер. Саме це завдання є одним із провідних у діяльності творчої мистецької студії “Гаудеамус” ЧНТУ, що працює з 2005 року.

Одним із важливих напрямків роботи студії є популяризація вітчизняного та зарубіжного мистецтва, а також організація конкурсів та виставок творчих робіт студентів.

На сьогодня працює студія з батіку. Студенти, які відвідують заняття з батіку, вчаться творити, розвивають творчі здібності, уяву, фантазію, намагаються художніми засобами фарби і пензля передати свої враження від спілкування з оточуючим світом: природою, людьми, “вихлюпнути” на полотні свої думки і враження від цього спілкування.
Своїми враженнями від відвідування студії діляться деякі її учасники

 

Бойваленко Катерина 

гр. СР-123 ФСР

"Наша студія батіку дає нам багато чого. Відвідуючи її заняття, ми не тільки навчились малювати в цій техніці, що дуже приваблива і незвична, а й знайшли багато нових друзів і однодумців. На мою думку, творчі роботи всіх учасників студії дуже цікаві. Дякуємо нашим керівникам – Карповій Ірині Гораціївні та Таішевій Маргариті Миколаївні".

 

Ткаченко Світлана

гр. СР-124 ФСР

"Батік – це досить цікава художня техніка. Вона дозволяє творчо мислити, розвиватись як особистість і художник-аматор. Я вже четвертий рік відвідую заняття студії і запрошую всіх бажаючих до участі в її роботі".

 

 

Москаленко Анастасія

гр. СР-142 ФСР

"До початку навчання в університеті я взагалі не чула про цю техніку. Дізнавшись про функціонування в університеті студії “Гаудеамус”, я виявила бажання відвідувати її. Мене приваблює те, що на заняттях відбувається психологічна релаксація, можна корисно провести дозвілля, відволіктись від життєвих проблем. Запрошую всіх бажаючих ознайомитись з цією цікавою технікою. Гадаю, Ви не пожалкуєте".

 

Нещерет Яна

СР-142 ФСР

"Раніше я ніколи не могла собі уявити, що зможу намалювати картину, та ще й по шовку. Але моя неусвідомлена мрія стала реальністю. В роботі студії є багато позитивного. Студенти, відвідуючи заняття, можуть розвивати фантазію, творчу уяву, у процесі роботи спілкуватись на різні теми з новими друзями-студійцями. Щиро дякую нашим наставникам – Карповій Ірині Гораціївні та Таішевій Маргариті Миколаївні, що підтримують обдаровану молодь і створюють умови для нашого творчого розвитку. Запрошуємо всіх бажаючих на заняття".


Детальнішу інформацію про мистецьку студію "Гаудеамус" можете отримати, завантаживши файл, що розміщений нижче ↓

Read 15860 times Last modified on Monday, 26 October 2015 22:04
Download attachments:

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: Student Life Семестровий контроль Graduate education Творча студія "Гаудеамус"