Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Знайди свій спосіб самореалізації у студентських об'єднаннях

Юридична клініка «Аdiutorium»
Робота студентів у юридичній клініці дозволяє усвідомити цінність і значення отриманих теоретичних знань та оволодіти технікою застосування цих знань на практиці. Така форма навчання набагато цінніша за класичні практичні заняття в Інтституті, оскільки дає змогу спілкуватися з людьми, які дійсно потребують юридичної допомоги. Робота студентів у юридичній клініці сприяє розвитку навичок спілкування, аналізу інформації, методам психології, що необхідні кожному юристу в його повсякденній роботі. Юристи-початківці усвідомлюють необхідність таких навичок, розуміючи, що ці вміння стануть їм у пригоді, допоможуть збудувати кар’єру.
Керівник - Литвиненко Валентина Миколаївна

Волонтерський центр «Довіра»
Відчуйте себе кваліфікованим працівником, при роботі з людьми поважного віку, молоддю, дітьми групи ризику, дітками з особливими потребами або запропонуй свій волонтерський проект
Відповідальний – Хижняк Юлія
Куратор - Лєскова Любов Федорівна

Студентська газета «СтудДні»
Бажання студентів Чернігівського національного технологічного університету вільно та без перешкоджань виражати свої думки, дізнаватися багато цікавої та корисної інформації яскраво втілюється в життя газетою «СтудДні».
Як один із видів студентських медіа газета існує вже понад семи років та успішно видається раз в 2-3 місяці. Збором інформації, обробкою, версткою та керуванням якої займаються безпосередньо студенти, що дає змогу отримати практичні навики та спробувати себе в ролі справжнього журналіста.
В кожному номері газети містяться відомості про різноманітні програми обміну для студентів; нагальні події в університеті та місті; дійства, котрі були або ж які можна відвідати та різноманітні цікавинки. Свої випуски газети можна придбавати у визначений заздалегідь час на перервах в холі університету.
Студентська газета об’єднує журналістів різних факультетів різних курсів. Тож, якщо ви маєте талант до написання статей або бажаєте його відкрити пишіть нам в соціальній мережі (http://vk.com/stud_dni), на корпоративну пошту ( This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ) та звертайтеся безпосередньо до представників редакційної колегії.
Втілюйте свої бажання в життя разом з нашим виданням!
Головний редактор газети «СтудДні» - Марія Стронська

Творча студія «Гаудеамус»
Куратор - Карпова Ірина Гораціївна

Дебатний клуб з проблем сталого розвитку суспільства
Бажаєш навчитись висловлювати власну позицію чітко та аргументовано? Тебе хвилюють нагальні проблеми, існуючі в сучасному українському суспільстві? Дебатний клуб – це те, що тобі потрібно!
Тут ти матимеш змогу не лише обговорити важливі питання, але і навчишся робити це переконливо у формі конкуренції.
Відповідальний – Акуленко Лілія
Куратор - Левицька Надія Сергіївна

Read 10125 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: Student Life Семестровий контроль Студентська рада ЮФ (юридичного факультету) Знайди свій спосіб самореалізації у студентських об'єднаннях