Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Проект «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова»

Чернігівський національний технологічний університет в рамках програми «Університет в житті міста» ініціював проект «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова», який отримав грант німецького фонду EVZ – «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє».

Метою проекту є створення єдиного середовища міжпоколінної взаємодії, залучення літніх людей у процеси соціальної інтеграції, організація змістовного дозвілля, задоволення рекреаційних потреб, що впливатиме на формування позитивної життєвої перспективи учасників та наповненню їхнього життя сенсом. 

До реалізації проекту залучене і молоде покоління, яке у взаємодії з літніми людьми розширює власний світогляд, формуючи адекватну оцінку подій минулого та толерантне ставлення до літніх.

Таким чином, реалізація проекту дозволяє задовольнити нагальні потреби як літніх людей, у тому числі жертв тоталітарних режимів, так і потреби молоді, зокрема майбутніх соціальних працівників, які закріплять теоретичні знання на практиці, а також отримають досвід волонтерської діяльності.

Партнерами проекту є: Чернігівське міське відділення Української спілки в’язнів - жертв нацизму; Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у м. Чернігові ради.

Більше інформації можна дізнатись на сайті http://social-integr.stu.cn.ua


 

 

Read 13960 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: Student Life Семестровий контроль International Activities Проект «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова»