Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Проект «Україна – Норвегія». «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні»

5 лютого 2016 року Чернігівський національний технологічний університет підписав договір з Міжнародним фондом соціальної адаптації (МФСА) про залучення університету до проекту «Україна-Норвегія».
Проект «Україна-Норвегія» реалізується в нашій державі з 2003 року і за 13 років свого існування став одним із наймасштабніших міжнародних проектів на території України. Тільки за 2015 рік перепідготовку пройшли 984 військовослужбовці та члени їх сімей. Чернігівський національний технологічний університет став 16-им вищим навчальним закладом України, який доєднався до реалізації проекту.

Метою проекту є зменшення впливу негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України для звільнених у запас військовослужбовців, учасників АТО і членів їх сімей та сприяння розвитку співпраці між двома країнами.

Завдання проекту:
• професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України з метою підвищення їх професійної конкурентоспроможності;
• психологічна реабілітація учасників проекту з метою підвищення їх мотивації до активної соціальної адаптації в громадянське суспільство з ринковою системою відносин;
• правова адаптація військовослужбовців та членів їх сімей з метою підвищення соціальної захищеності в умовах життя в громадянському суспільстві;
• сприяння у працевлаштуванні учасників проекту з метою поліпшення умов життя сімей військовослужбовців;
• сприяння у створенні власного (сімейного) бізнесу в умовах високого рівня безробіття в Україні, реалізації організаторських здібностей військовослужбовців та формуванні класу законослухняних платників податків;
• розвиток співпраці між навчальними закладами України та Норвегії, початок нових спільних проектів у галузі освіти та досліджень;
• розвиток ділового співробітництва між підприємствами України та Норвегії за участю норвезько-української торгової палати.

Основу проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у правовій та соціальній адаптації до умов громадянського суспільства.
У процесі професійної перепідготовки, учасники проекту отримують допомогу у правовій адаптації, психологічній реабілітації, працевлаштуванні та організації власного бізнесу.
Професійна перепідготовка для колишніх військовослужбовців та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія» за програмою «Організація підприємницької діяльності» відбуватиметься у період з 15 лютого по 29 травня 2016 року в Чернігівському національному технологічному університеті. Частину занять проводитимуть викладачі з норвезького Університету NORD.

Координатор проекту від ЧНТУ – Коленіченко Тетяна Іванівна, к.пед.н., доцент завідувач кафедри соціальної роботи (тел.: 096-21-33-816)

Команда проекту: к. психол.н., доцент Сила Т.І., к.е.н., доцент Петраков Я.В., к.т.н., доцент Велігорський О.А., к.е.н., доцент Жидок В.В., к.е.н., доцент Ревко А.М., к.психол.н., доцент Акименко Ю.Ф., к.пед.н., ст. викл. Децюк Т.М., к.ю.н., доцент Апанасенко К.І., к.ю.н., доцент Хименко О.А., к.ю.н., доцент Шпомер А.І., ст. викл. Базилевич В.М., ст. викл Ніпорко Н.І., викл. Левицька Н.С., Петрик О.Л., Богдан О.Л., Максьом К.В.

Сайт МФСА: www.ifsa.kiev.ua

Read 14725 times

Menu

Random Image

About us

Корпус 1

Chernigiv State Institute of Economics and Management was created with the order of the Cabinet of Ministers of Ukraine dated September 19, 1994 №641.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АГ № 582542 (рішення ДАК від 28 вересня 2011 року, протокол № 90)

Contact us

  • Address: 14034 м. Чернігів, вул. Стрелецька, 1
  • Phone: (046-22) 532 78
  • Admission: (0462) 679-308
You are here: Student Life Семестровий контроль International Activities Проект «Україна – Норвегія». «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні»