Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Субота, 07 листопада 2015 13:48

Проведено круглий стіл на тему «Порушення прав інтелектуальної власності: причини та проблеми захисту»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

15 жовтня 2015 року в рамках тижня Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ кафедрою правового регулювання економіки було організовано та проведено круглий стіл на тему «Порушення прав інтелектуальної власності: причини та проблеми захисту».

У роботі круглого столу взяли участь к.і.н., доцент Нітченко А.Г. та студенти п’ятого курсу: Будко Андрій, Базарна Тетяна, Горбатенко Христина, Зав’ялова Анна, Сірий Ігор та Хоменко Ярослав.

Предметом обговорення стали наступні питання: причини порушення прав інтелектуальної власності, плагіат авторських творів, контрафактні товари, проблеми дотримання авторських прав кабельними операторами, порушення авторського права в мережі Інтернет, боротьба з піратством та підробками.

У результаті обговорення зазначених питань учасники круглого столу прийшли до висновку, що невизначеність у законодавстві багатьох моментів регулювання правовідносин у сфері, що стосується інтелектуальної діяльності, та відсутність належного захисту приватних прав власності на результати інтелектуальної діяльності допускає високий рівень правопорушень в цій сфері. Зокрема, таких як піратство, розповсюдження підробленої продукції, незаконне використання торговельних марок, нечесна конкуренція, що разом завдає величезних збитків в галузях, де переважає інтелектуальна діяльність. Недостатній рівень захисту інтелектуальної власності перешкоджає високотехнологічному експорту та прямим іноземним інвестиціям.

Читати 1815 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Проведено круглий стіл на тему «Порушення прав інтелектуальної власності: причини та проблеми захисту»