Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 28 вересня 2018 14:08

Студенти юридичного факультету завітали на День відкритих дверей до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

26 вересня 2018 року студенти другого та третього курсів юридичного факультету, які навчаються за спеціалізаціями "Правове забезпечення підприємницької діяльності" та "Трудове право та правове забезпечення управлінської діяльності" у супроводі науково-педагогічних працівників факультету Колодій І.М. та Рудик В.А. відвідали День відкритих дверей Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

В доброзичливій атмосфері круглого столу заступник начальника Управління - начальник відділу організації та контролю за виконанням рішень УДВС Єдомаха А.В. розповіла студентам про новації виконавчого провадження, актуальні питання примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів та зміни, що відбуваються в системі примусового виконання рішень.

Очільник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Трейтяк О.М. розповів про особливості правового статусу державних виконавців, перспективи розвитку цієї професії в Україні, можливість працевлаштування до органів державної виконавчої служби після закінчення навчання.

Начальник відділу примусового виконання рішень Бондарев І.В. поділився зі студентами досвідом роботи з виконання рішень та пригадав нестандартні випадки у власній практиці.

Методисти обласного центру практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Лисовецька І. та Третиннікова Л. провели для студентів тренінг за професійною програмою «Я вмію себе захищати». Спробували сформувати у молоді навички безпечної поведінки в інтернет-просторі за допомогою вправи «Історія одного фото».

Щиро дякуємо організаторам за проведений цікавий захід!

Читати 870 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Студенти юридичного факультету завітали на День відкритих дверей до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області