Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 16 квітня 2015 10:04

Творча студія "Гаудеамус"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Керівник - Карпова Ірина Гораціївна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

 

 

Творчості, як і будь-якій діяльності, можна навчитися – вважав відомий учений, автор теорії вирішення винахідницьких завдань – теорії розвитку технічних систем, теорії розвитку творчої особистості Г. Альтшуллер. Саме це завдання є одним із провідних у діяльності творчої мистецької студії “Гаудеамус” ЧНТУ, що працює з 2005 року.

Одним із важливих напрямків роботи студії є популяризація вітчизняного та зарубіжного мистецтва, а також організація конкурсів та виставок творчих робіт студентів.

На сьогодня працює студія з батіку. Студенти, які відвідують заняття з батіку, вчаться творити, розвивають творчі здібності, уяву, фантазію, намагаються художніми засобами фарби і пензля передати свої враження від спілкування з оточуючим світом: природою, людьми, “вихлюпнути” на полотні свої думки і враження від цього спілкування.
Своїми враженнями від відвідування студії діляться деякі її учасники

 

Бойваленко Катерина 

гр. СР-123 ФСР

"Наша студія батіку дає нам багато чого. Відвідуючи її заняття, ми не тільки навчились малювати в цій техніці, що дуже приваблива і незвична, а й знайшли багато нових друзів і однодумців. На мою думку, творчі роботи всіх учасників студії дуже цікаві. Дякуємо нашим керівникам – Карповій Ірині Гораціївні та Таішевій Маргариті Миколаївні".

 

Ткаченко Світлана

гр. СР-124 ФСР

"Батік – це досить цікава художня техніка. Вона дозволяє творчо мислити, розвиватись як особистість і художник-аматор. Я вже четвертий рік відвідую заняття студії і запрошую всіх бажаючих до участі в її роботі".

 

 

Москаленко Анастасія

гр. СР-142 ФСР

"До початку навчання в університеті я взагалі не чула про цю техніку. Дізнавшись про функціонування в університеті студії “Гаудеамус”, я виявила бажання відвідувати її. Мене приваблює те, що на заняттях відбувається психологічна релаксація, можна корисно провести дозвілля, відволіктись від життєвих проблем. Запрошую всіх бажаючих ознайомитись з цією цікавою технікою. Гадаю, Ви не пожалкуєте".

 

Нещерет Яна

СР-142 ФСР

"Раніше я ніколи не могла собі уявити, що зможу намалювати картину, та ще й по шовку. Але моя неусвідомлена мрія стала реальністю. В роботі студії є багато позитивного. Студенти, відвідуючи заняття, можуть розвивати фантазію, творчу уяву, у процесі роботи спілкуватись на різні теми з новими друзями-студійцями. Щиро дякую нашим наставникам – Карповій Ірині Гораціївні та Таішевій Маргариті Миколаївні, що підтримують обдаровану молодь і створюють умови для нашого творчого розвитку. Запрошуємо всіх бажаючих на заняття".


Детальнішу інформацію про мистецьку студію "Гаудеамус" можете отримати, завантаживши файл, що розміщений нижче ↓

Читати 16566 разів Останнє редагування Понеділок, 26 жовтня 2015 22:04
Завантажити прикріплення:

Меню

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Home