Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

Проект «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова»

Чернігівський національний технологічний університет в рамках програми «Університет в житті міста» ініціював проект «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова», який отримав грант німецького фонду EVZ – «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє».

Метою проекту є створення єдиного середовища міжпоколінної взаємодії, залучення літніх людей у процеси соціальної інтеграції, організація змістовного дозвілля, задоволення рекреаційних потреб, що впливатиме на формування позитивної життєвої перспективи учасників та наповненню їхнього життя сенсом. 

До реалізації проекту залучене і молоде покоління, яке у взаємодії з літніми людьми розширює власний світогляд, формуючи адекватну оцінку подій минулого та толерантне ставлення до літніх.

Таким чином, реалізація проекту дозволяє задовольнити нагальні потреби як літніх людей, у тому числі жертв тоталітарних режимів, так і потреби молоді, зокрема майбутніх соціальних працівників, які закріплять теоретичні знання на практиці, а також отримають досвід волонтерської діяльності.

Партнерами проекту є: Чернігівське міське відділення Української спілки в’язнів - жертв нацизму; Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської районної у м. Чернігові ради.

Більше інформації можна дізнатись на сайті http://social-integr.stu.cn.ua


 

 

Читати 13693 разів

Меню

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Home