Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Вівторок, 08 жовтня 2019 08:09

Керівниця юридичної клініки «Adiutorium» взяла участь у щорічному З’їзді юридичних клінік України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Юридична клініка «Adiutorium» в черговий раз відвідала З’їзд  Асоціації юридичних клінік, який відбувся 4-5 жовтня 2019 року на базі Білоцерківського національного аграрного університету. Представила  юридичну клініку її керівниця Литвиненко В.М., доцент кафедри трудового  права, адміністративного права та процесу.

Перший день З’їзду Асоціації юридичних клінік був насичений як вирішенням внутрішніх питань Асоціації так і розглядом питань про інститут альтернативного  вирішення спорів, консультування  з фінансових питань та захист себе від фінансового шахрайства. Перший день З’їзду для юридичної клініки «Adiutorium» ЧНТУ завершився прийняттям її до Асоціації юридичних клінік.

Другий день З’їзду був не менш  насиченим і також поділявся на два блоки: 1. Ініціативи для юридичних клінік у партнерстві; 2. Розвиток юридичних клінік (творчі майстерні та інтерактиви). Спікерами протягом двох днів роботи З’їзду-конференції  були члени правління Асоціації та інші її представники, а також спікери від  проєкту USAID «Трансформація фінансового сектору» та іноземних і національних  партнерів.

Читати 865 разів

Меню

Шукайте нас на Facebook

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Керівниця юридичної клініки «Adiutorium» взяла участь у щорічному З’їзді юридичних клінік України