Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 13 листопада 2014 21:39

Гранти для участі в міжнародній постдокторській програмі Технічного університету Берліна

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Технічний університет Берліна (Technical University of Berlin) повідомляє про оголошення прийому заявок для участі в міжнародній постдокторській програмі (The International Post-Doc Initiative, IPODI) в 2015 році.
Учасники програми отримають можливість професійного стажування, додаткового навчання, розширення професійних контактів. З учасниками програми укладається дворічний контракт.

 

Розмір виплат стипендіатам відповідає розміру оплати праці досвідчених дослідників, передбаченому в програмі Marie Curie Programme (salary scale between E 13 and E 14 TV-L). 
Програма реалізується за фінансової участі Євросоюзу в рамках Marie Curie Programme of the European Union (Co-funding of Regional, National, and International Programmes).
Вимоги до потенційних учасників програми:
- Стаж роботи кандидата після отримання вченого ступеня повинен становити не менше двох, але не більше десяти років щодо крайнього терміну подачі заявок на участь в програмі. Цей термін може бути збільшений (максимально на три роки) в деяких випадках (перерва в кар'єрі, пов'язана з народженням дитини, хворобою, роботою в приватному секторі). Така перерва в кар'єрі може розглядатися організаторами програми як перевага кандидата, оскільки характеризує його як людину, що володіє більш широким спектром соціальних навичок і компетенцій.
- Кандидат не повинен перебувати в Німеччині сумарно більше 12 місяців за три роки, що передують крайньому терміну подачі заявки на участь в програмі.
- Тематика дослідницького проекту кандидата повинна відповідати одній з 275 дисциплін, представлених на семи факультетах Технічного університету Берліна.
Кожна заявка буде розглянута трьома незалежними експертами відповідно до наступних критеріїв:
1. Кваліфікація кандидата.
2. Рівень дослідницького проекту.
3. Перспективи кар'єрного росту.
4. Перспективи побудови кар'єри викладача.
Заявники, які отримали більше 70% від максимального числа балів, будуть запрошені на очну співбесіду в Берлін, де відбудеться остаточний відбір стипендіатів.
Термін подачі заявок - до 15 грудня 2014 року.
Деталі на сайті: http://www.ipodi.tu-berlin.de/ipodi/call_for_applications/

 

 

Читати 1411 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Гранти для участі в міжнародній постдокторській програмі Технічного університету Берліна