Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 16 квітня 2015 10:06

Волонтерський центр "Довіра"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Адреса: м. Чернігів, вул. Козацька, 1, кім. 206, ІІ поверх 

Керівник центру: Лєскова Любов Федорівна

Волонтерський центр «Довіра» розпочав свою діяльність з 2001 року під керівництвом старшого викладача кафедри соціальної роботи Корольової T.I. З початку свого заснування центр мав два напрями діяльності - робота з підопічними Чернігівського обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів та волонтерська діяльність в Чернігівському притулку для дітей. В 2004 році волонтерський центр «Довіра» отримав перемогу в обласному конкурсі „Волонтер року” з проектом „Дозволь своєму серцю робити добро”.

В 2011 році відбулися зміни керівництва центру «Довіра». Його очолили викладачі кафедри соціальної роботи Скорик Т.В., Лєскова Л.Ф. та Волковницька Т.М. В зв’язку з цим змінились також його структура і напрями роботи.

Напрями роботи центру:
- Волонтерська діяльність в комунальному закладі „Позашкільний навчальний заклад „Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання" Чернігівської міської ради: волонтери проходять спеціальні тренінгові заняття, де вивчають специфіку соціальної роботи з дітьми вулиці, соціальними сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування; допомагають фахівцям проводити різнопланові заходи (розвиваючі ігри, читання книжок, організація розважальних заходів і т.і.) для дітей, що звертаються до центру.
- Співпраця з Територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад: реалізація соціального проекту «Університет третього віку», соціальна анімація та проведення благодійних акцій по збору одягу для нужденних одиноких пенсіонерів;
- Волонтерська діяльність у центрі «Батьки і діти разом»: проведення тренінгів для молодих матерів, профілактичних заходів щодо здорового способу життя, надання допомоги молодим матерям (догляд за дитиною);
- Підготовка та проведення благодійних акцій (виставок, ярмарок, збір коштів);
- Підготовка та проведення благодійних концертів;
- Розробка і проведення ігротек, конкурсів.

На сьогодні центр «Довіра» налічує більше 30 студентів.

Робота в центрі «Довіра» формує відповідальність, чуйність, толерантність. До нас може прийти кожний, хто хоче розкрити свої найкращі якості та допомогти іншим.

Не будьте байдужі! Зробіть життя інших і своє більш цікавим та наповненим! Запрошуємо всіх, хто має щире серце і хоче поділитись теплом своєї душі!

Читати 17308 разів Останнє редагування Четвер, 22 грудня 2016 17:53

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Студентські об'єднання Волонтерський центр "Довіра"