Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 29 квітня 2015 19:32

Відбувся науково-практичний семінар на тему «Зміни до соціального законодавства України: проблеми правозастосування»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

29 квітня 2015 р. у приміщенні ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбувся науково-практичний семінар на тему «Зміни до соціального законодавства України: проблеми правозастосування».


Захід був організований за ініціативи кафедри трудового права та права соціального забезпечення Інституту. У роботі семінару взяли участь провідні працівники органів соціального захисту населення, а саме: 
1. Желай Людмила Миколаївна (заступник начальника УПФ України в м. Чернігові). Тема доповіді: «Особливості призначення, перерахунку та виплати пенсій в сучасних умовах».
2. Марчук Ірина Петрівна (начальник управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної в м. Чернігові ради). Тема доповіді: «Загальні питання надання державних соціальних допомог».
3. Величко Світлана Олексіївна (начальник відділу по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради). Тема доповіді: «Проблемні питання в механізмі призначення та виплати державних соціальних допомог».
4. Білич Оксана Олексіївна (головний спеціаліст відділу субсидій та соціальних допомог). Тема доповіді: «Умови призначення та механізм розрахунку розміру житлових субсидій за чинним законодавством».

Науково-практичний семінар відбувся на високому науково-теоретичному, організаційному рівні, в дусі виважених дискусій з поміркованою полемікою та великим зацікавленням як провідних вчених Інституту, так і студентської молоді. Обрана тема семінару послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із актуальних питань соціального законодавства.

 

Читати 1735 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбувся науково-практичний семінар на тему «Зміни до соціального законодавства України: проблеми правозастосування»