Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 06 травня 2015 10:52

Під гаслом «Людина - не товар» у ЧНТУ пройшов тиждень протидії торгівлі людьми

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З 20 по 24 квітня 2015 року в Чернігівському національному технологічному університеті пройшов тиждень протидії торгівлі людьми, організований викладачами кафедри соціальної роботи – представниками Національної тренерської мережі «La Strada Ukraіne».

На думку організаторів та учасників, в сучасних реаліях українського суспільства постала нагальна потреба поговорити про торгівлю «живим товаром» з тим, щоб попередити та запобігти загостренню проблеми торгівлі людьми в нашій державі. Студенти факультету соціальної роботи, які глибоко вивчають проблеми торгівлі людьми, усвідомлюють, що саме необізнаність є основною причиною втягнення людей в пастки торговців людьми. Тому мета проведення тижня полягала в підвищенні рівня обізнаності та поінформованості щодо проблеми торгівлі людьми, її причинами та способами профілактики.

У рамках тижня було проведено: флешмоб «Людина - не товар!»; дебатний турнір «Торгівля людьми: думка молоді»; конкурс творчих робіт «Мрій обережно»; лекцію з елементами тренінгу «Соціальна профілактика торгівлі людьми, організація діяльності та методи роботи»; інтерактив «Торгівля людьми: розпізнай небезпеку вчасно»; майстер-клас «Корекційно-розвивальна програма для дівчат, які пережили насильство в сім’ї або належать до групи ризику»; конкурс соціальної реклами «Торгівля людьми – проблема ХХІ ст.».

Логічним завершенням тижня стало проведення традиційного для ННІ права і соціальних технологій «Дня здоров’я», на якому грамотами та призами було нагороджено переможців конкурсів та визначено групи, які найактивніше проявили себе під час участі в заходах.

Торгівля людьми ближче, ніж може здаватися. Подбайте про власну безпеку.

Більше інформації на сайті: www.la-strada.org.ua

 

Читати 2632 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Під гаслом «Людина - не товар» у ЧНТУ пройшов тиждень протидії торгівлі людьми