Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 27 травня 2015 16:31

ІV Літня школа конституційного права "Верховенство права і конституціоналізм: Суспільний діалог і демократичний процес"

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З 26 липня по 2 серпня 2015 року за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні відбудеться ІV Літня школа "Верховенство права і конституціоналізм", присвячена питанням суспільного діалогу і демократичного процесу. В рамках школи будуть розглянуті актуальні проблеми конституційного права, демократичних процедур, верховенства права, захисту прав людини, європейській правовій традиції.

До участі у Літній Школі в якості викладачів запрошені відомі експерти у галузі теорії права, конституційного права України та зарубіжних країн, європейського права, судді Конституційного суду України, провідні вітчизняні науковці.

Учасникам Школи буде запропонована інтенсивна програма, в рамках якої вони отримають навики аналізу, тлумачення та розуміння конституційних положень, ідей та концепцій, міжнародно-правових актів в сфері прав людини і основоположних свобод. Програма школи зорієнтована на підготовку компетентних юристів у галузі конституційного права. У фокусі уваги Літньої Школи будуть такі тематичні проблеми:
1.Суспільний діалог і засади конституційної демократії.
2.Принцип верховенства права та права людини і основоположні свободи.
3.Демократія та демократичний процес.
4.Захист прав людини у Конституційному Суді України.
5.Міжнародно-правові механізми захисту прав людини.

Цього року в центрі тематичної уваги Літньої школи стануть не лише проблеми конституційної демократії, верховенства права і захисту прав людини – до формату школи увійдуть семінари, студії та дискусійні майданчики, в рамках яких учасникам школи буде запропоновано обговорити бачення реформ в Україні, розвиток суспільного діалогу, конституційної демократії, тощо.

Формат школи – робота у групах, сформованих із аспірантів та студентів юридичних наукових установ і вищих юридичних навчальних закладів України; робоча мова – українська.

Кількість учасників – 30 студентів і аспірантів вищих юридичних навчальних закладів і наукових установ України, які будуть відібрані шляхом аналізу есе Оргкомітетом Літньої Школи. Обсяг есе – до 5 сторінок (MS Word, розмір шрифту 14, інтервал між рядками одинарний, поля: верхнє, нижнє, ліве – 2 см, праве – 1,5 см).

Тематика есе, яке має бути представлене кандидатами на участь в роботі Школи, має стосуватись питань суспільного діалогу, демократичних процесів та розвитку конституційної демократії в Україні.

Для участі в конкурсі кандидатам необхідно направити організаторам Школи наступні документи:
-заявку про бажання прийняти участь в роботі Літньої Школи (довільної форми, може мітитись безпосередньо в тілі е-мейла);
-CV кандидата (яке має містити, серед іншого, актуальний номер контактного телефону кандидата та адресу електронної пошти);
-Есе на тему, вказану вище.

Останній термін подачі заявок на участь в роботі Літньої Школи – 14 червня 2015 року, до 23:59 за Київським часом.

Заявки мають бути надіслані електронною поштою координаторові Літньої Школи проф. Михайлу Савчину за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (моб. +380507181245), з обов’язковою копією на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Підсумки відбіркового конкурсу будуть підведені не пізніше 20 червня 2015 року. Про його результати кандидати, відібрані в якості учасників Літньої Школи, будуть повідомлені особисто.

Місцем проведення Літньої Школи стане один з санаторно-курортних закладів, розташованих в західному регіоні України. Про точне місце проведення Літньої Школи її учасники будуть повідомлені додатково.

Всі витрати щодо проїзду, проживання та харчування учасників Літньої Школи будуть здійснені та, у відповідних випадках, відшкодовані Оргкомітетом. Про умови та процедуру здійснення такого відшкодування учасники Літньої Школи будуть так само повідомлені додатково.

З повагою,
Оргкомітет Літньої Школи.

 

Читати 2610 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини ІV Літня школа конституційного права "Верховенство права і конституціоналізм: Суспільний діалог і демократичний процес"