Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 19 жовтня 2015 21:35

Відбулася регіональна науково-практична конференція за участю викладачів та студентів Інституту

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

12.10.2015 р. за ініціативи Чернігівського інституту імені Героїв Крут МАУП відбулася регіональна науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми держави та права в контексті адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу».

Для участі в науковому заході були запрошені вчені, викладачі, аспіранти, студенти, працівники юстиції та правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування, у тому числі студенти та професорсько-викладацький склад кафедри правового регулювання економіки Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ. Зокрема, з доповідями виступили Конончук Н.М., к.ю.н., ст. викладач кафедри («Обов’язки дітей у сімейному законодавстві України»), Нітченко А.Г. к.і.н., доцент кафедри («Проблеми та перспективи лібералізації візового режиму між Україною і ЄС») та студентки четвертого курсу Кайрод Т.В. («Правове становище дитини у різні етапи розвитку суспільства») і Валуйська К.В. («Категорія «дитина» та проблема її тлумачення»). 

Усі учасники конференції отримали сертифікати за підписом директора ЧІ МАУП к.е.н., доцента Мурашко М.І.

 

 

 

Читати 1521 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбулася регіональна науково-практична конференція за участю викладачів та студентів Інституту