Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 19 жовтня 2015 21:54

Проведено круглий стіл на тему: «Право власності за законодавством України та в міжнародному приватному праві»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На кафедрі правового регулювання економіки Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ 15 жовтня 2015 р. проведено круглий стіл на тему: «Право власності за законодавством України та в міжнародному приватному праві».

У проведенні круглого столу взяли участь науковці, юристи-практики, викладачі та студенти кафедри правового регулювання економіки Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ.

Із привітанням на адресу учасників круглого столу та вступним словом виступила завідувачка кафедри правового регулювання економіки Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ, д.ю.н., проф. С.О. Ніщимна. Зокрема, наголосила на тому, що розвиток української держави позначився зміною правового регулювання майже усіх сторін суспільного життя. Традиційно поняття «право власності» за стереотипом пов’язується з тріадою повноважень: володіння, користування та розпорядження. Закріплення в Цивільному кодексі України системи речових прав свідчить про подальший розвиток цивільно-правового інституту речових прав, відомого більшості цивілізованих країн світу, однак, цей інститут залишається недостатньо досліджений українською цивілістикою. На це необхідно звернути увагу як юристам практикам так і науковцям в галузі цивільних правовідносин.

До участі у круглому столі була запрошена заступник начальника відділу Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Ніжинського міськрайонного управління юстиції Пабат Ольга Анатоліївна, яка виступила з тематичною доповіддю.

Учасники семінару обговорили наукові доповіді та повідомлення студентів кафедри правового регулювання економіки Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ: Огій Наталії "Особливості реалізація права власності в Україні та деяких зарубіжних країнах: порівняльна характеристика", Климець Наталії "Колізійні питання права власності у міжнародному приватному праві", Кайрод Тетяни "Інститут довірчої власності в праві Англії та США", Валуйської Катерини "Міжнародно-правовий механізм захисту права власності у Європейському Союзі", Пархоменка Володимира "Об’єкти права власності", Ринді Аліни "Поняття нерухомого майна", Ніколаєнко Галини "Право власності на землю", Шило Наталії "Право власності на нерухоме майно розташоване на орендованій земельній ділянці", Лагути Марії та Заровної Світлани "Культурні цінності як об’єкт права власності".

Із заключним словом та підсумками роботи круглого столу виступила організатор заходу, старший викладач кафедри правового регулювання економіки Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ Величко А.А.

Читати 1851 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Проведено круглий стіл на тему: «Право власності за законодавством України та в міжнародному приватному праві»