Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 29 жовтня 2015 16:56

Семен Глузман ділився досвідом зі студентами

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Семен Фішелевич Глузман – дисидент, громадський діяч, президент Асоціації психіатрів України завітав 28 жовтня 2015 року до технологічного університету та поспілкувався зі студентською молоддю.


Діалог навколо теми «Жертви тоталітаризму: тоді й сьогодні» відбувся в рамках реалізації проекту «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади міста Чернігова», що реалізовується факультетом соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ за підтримки німецького фонду «Пам'ять, відповідальність, майбутнє».

Леся Харченко, PR-менеджер фонду, розповіла про його місію, напрями роботи, поділилася історіями людей – жертв тоталітарних режимів.

Семен Фішелевич розповів свою історію, поділився баченням сучасного політикуму, демократії і проблем психічного здоров'я в Україні.

«Люди, які ніколи не їли виделкою і ножем, зараз тільки вчаться. Так і ми...», «Влада повинна боятися людей, а не навпаки. Тоді зміниться ситуація»- говорив Семен Глузман про наявну в Україні демократію.

Обговорили питання політичної (не)свідомості, відповідальності, особистісного вибору та зміни психічного стану людей. Студенти виявили неабияку цікавість до заходу та приймали активну участь в обговоренні.

Автор: Марія Стронська

Читати 1605 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Семен Глузман ділився досвідом зі студентами