Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 02 листопада 2015 20:22

Відкриття Клубу соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір'я»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У Чернігові напередодні святкування дня працівника соціальної сфери 30 жовтня 2015 року за ініціативи кафедри соціально-психологічної допомоги населенню ННІ права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулося відкриття Клубу соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір'я».

Метою роботи Клубу є покращення емоційного, психологічного та духовного стану літніх людей, налагодження взаєморозуміння між поколіннями та зміна стереотипного мислення молоді про старість. Головними завданням «Чернігівського надвечір'я» стало створення спеціального простору для зустрічей людей похилого віку зі студентською молоддю, покращення якості їхнього життя та залучення до активного дозвілля. 

На першу зустріч за чашкою чаю зібралися 11 чернігівців для того, щоб познайомитися, подискутувати на актуальні теми та поділитися своїм позитивним настроєм. Усі учасники Клубу виявили бажання періодично влаштовувати спільні зустрічі, екскурсії, літературно-художні вечори, психологічні тренінги та навіть маленькі свята для душі. Модератори «Чернігівського надвечір'я», кандидат психологічних наук К. О. Кальницька та кандидат історичних наук С. Г. Бойченко сподіваються, що для літніх людей Клуб стане місцем, де вони зустрічатимуться, отримуватимуть необхідну допомогу, знаходитимуть нових друзів. А найголовніше – передаватимуть свій життєвий досвід студентам соціальної роботи. Всіх бажаючих запрошуємо долучитися до роботи Клубу «Чернігівське надвечір'я».

Читати 1631 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відкриття Клубу соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір'я»