Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 04 листопада 2015 16:54

Відбулись курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

22-24 жовтня 2015 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відбулись курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за надзвичайно актуальною темою «Освітні інновації в сучасних вищих навчальних закладах».

У програмі курсів взяли участь близько 50 професорів, доцентів провідних ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Черкас та, звичайно, Чернігова. З вітальним словом до слухачів курсів звернувся ректор ЧНТУ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Шкарлет С.М.

До уваги та безпосередньої участі науковців були запропоновані інтерактивні лекції з питань стратегічного управління в системі економічних знань (доц.. Кунденко А.В.), прикладних та наукових аспектів управління проектами (доц.. Дорош М.С.), нових медіа та PR в роботі викладача ( ст. викл. Пономаренко О.В), використання MOOS (доц.. Гнедіна К.В.), підвищення ефективності роботи викладача за допомогою використання новітніх освітніх технологій (доц.. Велігорський О.А.).

Неабияку зацікавленість викликали тренінги «Сучасний конкурентоспроможний університет» (доц.. Холявко Н.І., доц.. Гнедіна К.В., ст. викл. Пономаренко О.В.), «Навчання та фасилітація» (доц.. Сила Т.І.), «Робота в мікрогрупах» (доц. Децюк Т.І., доц.. Ревко О.І.).

До уваги шановних гостей та учасників були запропоновані цікава екскурсія по стародавньому Чернігову та ознайомлення з історією та здобутками ЧНТУ. Слухачі одностайно висловили побажання щодо проведення подібних заходів у недалекому майбутньому, адже специфіка викладацької праці багатогранна і постійно потребує нових методик і прийомів.

Адміністрація ЧНТУ щиро вдячна організаторам заходу: ст. викл. Пономаренко О.В., доц.. Холявко Н.І., доц. Гнедіній К.В., доц.. Дубині М.В., доц. Лисенко І.В.

Читати 1561 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбулись курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників