Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Неділя, 15 листопада 2015 08:46

Проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми трудового законодавства та шляхи їх вирішення»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

16 жовтня 2015 року в рамках тижня права кафедрою правового регулювання економіки юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми трудового законодавства та шляхи їх вирішення».

Круглий стіл було проведено викладачем кафедри Сірою Іриною Василівною за участю студентів 3-го курсу факультету соціальної роботи: Оленич А., Мороз О., Статура А., Гончар М., Шкурко С., Дорошенко А. Студенти розглянули такі питання: проблеми працевлаштування випускників вищих навчальних закладів; державні гарантії забезпечення права на працю; особливості правового регулювання працевлаштування неповнолітніх в Україні; трудові права вагітних жінок і молодих мам; охорона праці та проблеми працевлаштування інвалідів.

За підсумками обговорення учасники круглого столу дійшли наступних висновків:
1) проблеми, що стосуються працевлаштування випускників ВНЗ, спричинені певними особливостями соціального стану і трудової поведінки;
2) в Україні сформована нормативна база, але для регулювання відносин працевлаштування випускників ВНЗ вона потребує вдосконалення і подальшого розвитку.

Читати 1796 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Проведено круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми трудового законодавства та шляхи їх вирішення»