Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 22 січня 2016 23:25

Відбувся тематичний вебінар до Міжнародного дня боротьби із корупцією

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Чернігівський національний технологічний університет у Міжнародний день боротьби із корупцією (9 грудня) долучився до спільної ініціативи ВНЗ-партнерів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» — тематичного вебінару.

Учасниками даного заходу стали представники восьми університетів з усієї України. Кожен спікер мав можливість висвітлити ті чи інші аспекти проблеми корупції на міжнародному та національному рівнях, досвіду боротьби з нею. 
Наш університет представляли декан факультету соціальної роботи, доцент Т.І. Сила, асистент кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню Н.С. Левицька та активні студенти факультету, котрі вивчають дисципліни «Сталий розвиток суспільства», «Соціальна робота в громаді та місцеве самоврядування». Викладачі та студенти ЧНТУ акцентували увагу учасників вебінару на взаємодії влади та громади для подолання проблеми корупції на місцевому рівні. Студент факультету Всеволод Жейко проаналізував роль молоді, її небайдужу позицію у розбудові громадянського суспільства в Україні, закликав усіх бути відповідальними та вимагати відповідальності від влади.

Сподіваємось, що подібні заходи стануть традиційними для мережі ВНЗ-партнерів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та сприятимуть якісним змінам у нашому суспільстві!

Особлива подяка за технічну підтримку та супровід керівнику сектору дистанційного навчання О. Дрозду.

Читати 1607 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбувся тематичний вебінар до Міжнародного дня боротьби із корупцією