Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Субота, 23 січня 2016 12:06

Клуб соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З вересня 2015 року на кафедрі організації соціально-психологічної допомоги населенню плідно працює Клуб соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я».

Головними завданням «Чернігівського надвечір`я» є створення спеціального простору для зустрічей людей похилого віку і студентської молоді, покращення якості життя людей похилого віку та залучення їх до активного дозвілля: літературно-художніх вечорів, психологічних тренінгів тощо.

Так, протягом півроку для учасників клубу було проведено тематичну екскурсію по старовинній частині міста Чернігова «Меценати Чернігова: справи та час», де вони познайомилися з цікавим соціокультурним феноменом – чернігівським меценатством та помилувалися чарівною осінньою панорамою старовинного Валу, потім за чашкою кави обмінялися своїми враженнями у затишному кафе. Було організовано літературно-художній вечір «Поетична зустріч» з чернігівською поетесою Оленою Мамчич. Під час літературної дискусії студенти та учасники клубу обмінялися враженнями, літературними вподобаннями та отримали заряд позитиву від спілкування.

Кожна зустріч членів клубу – це маленьке свято для душі.

Читати 1970 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Клуб соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я»