Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 30 березня 2016 17:26

Запрошуємо на підсумкову конференцію

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Непомітно промайнуло 1,5 року з презентації проекту «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова», що реалізовувався командою фахівців факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету за підтримки німецького фонду EVZ – «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє».

В рамках проекту було проведено чимало різних заходів, які сприяли зниженню соціальної ізольованості людей літнього віку та покращенню їх психологічного стану. Учасники мали змогу відвідати такі заходи як: майстер класи, лекціі, вистави, виставки, концерти, екскурсії, поїздки на природу. Також люди літнього віку мали змогу брати участь у роботі клубів спілкування «Діалог поколінь», «Здоровий спосіб життя і психологія», «Ретро-кафе».

Крім цього, було організоване відвідування волонтерами – «Візити уваги» - тих людей, чиє пересування є обмеженим.

Запрошуємо взяти участь у підсумковій конференції проекту «Cоціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади м. Чернігова». У програмі: презентація результатів проекту, виступи учасників, обговорення планів на майбутнє.

Будемо раді бачити соціальних працівників, представників громадських організацій, влади, а також усіх, хто переймається питаннями освіти упродовж життя, зацікавлений у розвитку діалогу між поколіннями. Детальніше про проект - http://social-integr.stu.cn.ua/index.php.

Час проведення 31 березня 2016р, початок - о 12-00

Місце проведення: Навчально-науковий інститут права і соціальних технологій ЧНТУ, вул.. Козацька (50 років ВЛКСМ ) 1а, лекц.зал №2.

Читати 1372 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Запрошуємо на підсумкову конференцію