Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 19 травня 2016 21:13

Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочато співпрацю з юридичною клінікою «Adiutorium» ЧНТУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

11 травня 2016 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олена Михайленко провели робочу зустріч з в.о. керівника юридичної клініки «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету Валентиною Литвиненко.

Під час зустрічі гості розповіли про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, повідомили про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснили порядок подання та розгляду звернень.

Результатом зустрічі є домовленість про подальшу співпрацю, а також щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

17 травня 2016 року був укладений Меморандум про співпрацю між Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги та юридичною клінікою "Adiutorium" Чернігівського національного технологічного університету.

Обидві сторони налаштовані на плідну співпрацю для досягнення єдиної мети - надання правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги, а також забезпечення доступу до правової допомоги.

Читати 1676 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочато співпрацю з юридичною клінікою «Adiutorium» ЧНТУ