Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Субота, 28 травня 2016 20:51

Відкриття Інформаційного центру Європейського Союзу у Чернігівському національному технологічному університеті

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

24 травня 2016 року на базі Чернігівського національного технологічного університету відкрито Інформаційний центр Європейського Союзу.

Захід відбувся під час офіційного візиту делегації Представництва Європейського Союзу в Україні, а саме за участі керівника відділу преси та інформації представництва ЄС в Україні Юргіса Вілчінскаса, документаліста Представництва Європейського Союзу в Україні Ірини Стаднійчук, ректора Чернігівського національного університету Сергія Шкарлета, науково-педагогічних працівників та студентів ЧНТУ.

Основною метою діяльності Інформаційного центру Європейського Союзу ЧНТУ є: поширення інформації про ЄС та його політику серед громади м. Чернігова; інформування студентів та науково-педагогічних працівників Університету про програми та діяльність ЄС; надання допомоги у проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції; сприяння участі студентів, аспірантів та працівників Університету у заходах та дебатах з європейських питань.

За словами Юргіса Вілчінскаса, відкриття центру є черговою подією на шляху зближення України і Європейського Союзу та популяризацією Європейських цінностей серед населення Чернігівщини.

В рамках відкриття Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, була проведена панельна дискусія «Європейський вектор України: значення для реформ в країні та Чернігівському регіоні». Експертна панель була представлена секретарем Чернігівської міської ради Віктором Бистровим, координаторами проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" у Чернігівській обл. Владиславом Силою та Ніною Подколзіною, експертом з юридичних питань Офісу реформ в Чернігівській області Іриною Кудрик та к.е.н., доц. кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЧНТУ Максимом Дубиною.

Всі присутні на панельній дискусії жваво обговорювали Європейський вектор України у сфері освіти, безвізового режиму, розвитку територіальних громад, підтримки сільських територій.

Керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ, Альона Ревко, запросила колег, гостей та громаду м.Чернігова в цілому до співпраці з метою перетворення Чернігівщини на європейський регіон, привабливий за формою та сталий за змістом.

Читати 1962 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відкриття Інформаційного центру Європейського Союзу у Чернігівському національному технологічному університеті