Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 20 червня 2016 19:22

Асистент кафедри кримінального права та правосуддя ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Головко О.М. взяла участь у ІV Літній школі «Безпека в небезпеці»

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Асистент кафедри кримінального права та правосуддя ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Головко О.М. взяла участь у ІV Літній школі «Безпека в небезпеці» (червень 2016 р.), яка проходила за сприяння Дипломатичної академії України при МЗС України.

Цьогорічний захід відбувся за напрямом "Світові конфлікти: на шляху до врегулювання та примирення у суспільстві".

Протягом трьох днів кращі зарубіжні та вітчизняні експерти ділилися своїми думками з питань сучасних викликів, які загрожують безпеці людини, суспільства і держави в цілому.

Програмою Літньої школи було передбачено проведення двох тематичних блоків щодо сучасних викликів та конфліктів.

15 червня 2016 року роботу Літньої школи відкрили: проректор з наукової роботи і міжнародних зв’язків Дипломатичної академії Наталія Татаренко та Директор Регіонального представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Маттес Бубе.

Під час першої сесії з доповідями виступили: посол (ret.), старший радник (Програма «Азія та Китай») та член Ради, д-р Фолькер Штанзель; депутат Бундестагу, заступник голови Комітету у закордонних справах, Бундестаг (Німеччина) Франц Тьоннес; виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень (Україна), д-р Ігор Семиволос; Директор Центру регіональних досліджень (Вірменія) Річард Гірагосян; дослідник Berlin Graduate School Muslim Cultures and societies (BGSMCS) Яніс Жульєн Грімм.

Протягом другої сесії виступали головний редактор Ukraine: UA Analytica Анна Шелест; професор факультету політичних наук Університету Сараєво (Боснія та Герцеговина), д-р Діно Абазович та Міністр оборони України (2003-2004 рр.), Прем’єр-міністр України (1995-1996 рр.), Голова СБ України (1991-1994 рр.), генерал армії України,керівник безпекової підгрупи української делегації в м. Мінськ Євген Марчук.

Читати 2054 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Асистент кафедри кримінального права та правосуддя ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ Головко О.М. взяла участь у ІV Літній школі «Безпека в небезпеці»