Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Неділя, 18 вересня 2016 14:26

Проведений інтерактив на вулицях м. Чернігова в рамках реалізації проекту «Я живий - почуй мене»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

17 вересня 2016 р. в рамках реалізації проекту «Я живий-почуй мене», за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» був проведений інтерактив на вулицях міста Чернігова (паркова зона Проспекту Миру, Червона площа, територія НАІЗ «Чернігів стародавній»).

Студенти-волонтери факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету пояснювали жителям Чернігова, що таке паліативна допомога, які проблеми мають люди з невиліковними захворюваннями, що таке хоспіс, паліативна служба та навіщо вона потрібна у місті.

Одночасно проводилося соцопитування мешканців для вивчення рівня їхньої обізнаності з питань паліативної допомоги та ставлення до невиліковно хворих пацієнтів. Результати опитування засвідчили, що переважна більшість мешканців Чернігова тільки під час заходу дізналися про паліативну допомогу, хоспіс, паліативний догляд.

Волонтери роздавали чернігівцям інформаційні листівки, в яких містилася інформація про зміст паліативної допомоги та можливості реалізації права на отримання паліативної допомоги.

Дякуємо волонтерам Чернігівського національного технологічного університету за плідну роботу!

Читати 1506 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Проведений інтерактив на вулицях м. Чернігова в рамках реалізації проекту «Я живий - почуй мене»