Версія для друку
Неділя, 18 вересня 2016 14:26

Проведений інтерактив на вулицях м. Чернігова в рамках реалізації проекту «Я живий - почуй мене»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

17 вересня 2016 р. в рамках реалізації проекту «Я живий-почуй мене», за підтримки Програмної ініціативи «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» був проведений інтерактив на вулицях міста Чернігова (паркова зона Проспекту Миру, Червона площа, територія НАІЗ «Чернігів стародавній»).

Студенти-волонтери факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету пояснювали жителям Чернігова, що таке паліативна допомога, які проблеми мають люди з невиліковними захворюваннями, що таке хоспіс, паліативна служба та навіщо вона потрібна у місті.

Одночасно проводилося соцопитування мешканців для вивчення рівня їхньої обізнаності з питань паліативної допомоги та ставлення до невиліковно хворих пацієнтів. Результати опитування засвідчили, що переважна більшість мешканців Чернігова тільки під час заходу дізналися про паліативну допомогу, хоспіс, паліативний догляд.

Волонтери роздавали чернігівцям інформаційні листівки, в яких містилася інформація про зміст паліативної допомоги та можливості реалізації права на отримання паліативної допомоги.

Дякуємо волонтерам Чернігівського національного технологічного університету за плідну роботу!

Читати 1305 разів

Галерея зображень