Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Вівторок, 20 вересня 2016 17:24

Мир після війни

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Зустріч із норвезьким миротворцем, багаторазовим номінантом на Нобелівську премію миру Стейнаром Бріном.
22 вересня о 17.00 до Міжнародного дня миру в ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ (вул. Козацька, 1) відбудеться показ документального фільму «Возз’єднання: десять років після війни». Гостем показу і ведучим дискусії, яка відбудеться після перегляду фільму, стане один з авторів фільму, всесвітньо відомий миротворець, кількаразовий номінант Нобелівської премії миру Стейнар Брін.

Короткий синопсис фільму. Косово, 1999 рік. Серби та албанці живуть відокремлено, країна на межі війни. У цей час дві групи сміливих студентів з кожного боку вирішують вперше познайомитися та поспілкуватися зі своїми опонентами. За два тижні після цієї зустрічі почалося бомбардування Косова силами НАТО, і студенти втратили зв’язок одне з одним – аж доки не зустрілися знову за 10 років. Між ними так само помітні конфлікти, проте їхні ролі змінилися кардинально.

Цей фільм порушує багато питань щодо природи конфлікту, примирення, довіри та діалогу, які хвилюють українців сьогодні. Ми запрошуємо громадських активістів, представників мас-медіа та всіх, кого цікавить тема примирення в російсько-українській війні, переглянути та обговорити його.

Біографічна довідка. Стейнар Брін – норвезький фахівець із діалогу та примирення, старший радник Нансенського центру миру та діалогу, професор Нансенської академії в Ліллехаммері (Норвегія), номінант на Нобелівську премію миру 2009-2013 років. Протягом останніх 17 років розвивав діяльність Нансенських центрів діалогу на Балканах, зокрема організовуючи семінари та зустрічі із міжетнічного діалогу на Західних Балканах та в Норвегії. Стейнар Брін принципово провадить миротворчу діяльність лише безпосередньо через місцеві громади, не співпрацюючи з політиками або міжурядовими організаціями, оскільки вважає це необхідною умовою ефективного діалогу.

Запрошуємо прийти, якщо у вас є власна позиція щодо примирення на сході країни і ви готові її озвучити, а також якщо ви маєте відкриті запитання та шукаєте відповіді на них, якщо вас цікавить, як учасники кровопролитних зіткнень в інших країнах у новітній історії завершували свої війни та мінімізували їхні наслідки.

Показ організовує громадська спілка «Освітній дім прав людини в Чернігові» у партнерстві з Нансенським центром миру та діалогу (Норвегія) та Чернігівським національним технологічним університетом.

Читати 1725 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Мир після війни