Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Вівторок, 27 вересня 2016 12:40

Представники Інституту взяли участь у круглому столі: «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

26 вересня 2016 року у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці iм. В.Г. Короленка було проведено круглий стіл і презентацію книжкової виставки до 150 – річчя з дня народження М.С. Грушевського.

29 вересня 2016 року українське суспільство відзначає 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського – видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у XX столітті незалежної Української держави, історика.

Президент України Петро Порошенко 9 лютого 2015 року підписав указ №63/2015 «Про відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського». Указом Президента України затверджено план заходів з підготовки та відзначення 150-річчя видатного українського діяча. Серед заходів слід відзначити – проведення у вересні 2016 року Днів Михайла Грушевського в Україні.

З метою вшанування пам’яті та відзначення ювілейної дати від дня народження М.С. Грушевського, у навчальних закладах України проводяться просвітницькі заходи, спрямовані на вивчення ролі М.С. Грушевського в історії українського державотворення та науки.

На виконання плану заходів з підготовки та відзначення 150-річчя Михайла Грушевського студенти юридичного факультету прийняли активну участь в круглому столі: «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації», що було проведено 26 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці iм. В.Г. Короленка.

У заході приймали участь: співробітник Українського інституту національної пам’яті, к.і.н. С.М. Горобець, директор Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, к.і.н. В.М. Бойко, представник Українського інституту національної пам’яті Чернігівської області С.В. Бутко, доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права А.Г. Нітченко, студенти першого курсу юридичного факультету та ліцеїсти Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді.

Доповіді учасників круглого столу були спрямовані на вивчення ролі історичної постаті Михайла Грушевського в історії українського державотворення та науки.

Відділ документів із гуманітарних наук ЧОУНБ представив книжково-літературну виставку «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації».

Читати 1391 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Представники Інституту взяли участь у круглому столі: «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації»