Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 24 жовтня 2016 13:12

В Одесі відбувся семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

20-22 жовтня 2016 року в Одесі був проведений семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні, спрямований на підтримку визнання молодіжної роботи в контексті розвитку молодіжної політики в Україні на різних рівнях, шляхом використання «Портфоліо молодіжної роботи» Ради Європи, а також на виконання Плану Дій Рамкової програми співробітництва у сфері молодіжної політики між Радою Європи та Україною на 2016-2017 рр. 

Організатори семінару : Молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту за участю Всеукраїнської організації молодіжного співробітництва «Альтернатива – В».

Учасниками семінару стали 25 представників молодіжної сфери України, які залучені до роботи з молоддю на національному, регіональному та місцевому рівнях. У роботі семінару взяла участь Острянко Тетяна Сергіївна, старший викладач кафедри соціальної роботи, канд. пед. н.

На семінарі обговорювалися питання змісту і можливостей Портфоліо –інструменту, який допомагає тим, хто працює з молоддю, молодіжним працівникам та молодіжним організаціям, аналізувати й розвивати як власні компетенції в молодіжній роботі, так і компетенції людей, з якими вони працюють. Учасники були ознайомлені з концепцією визнання молодіжної роботи і роллю Ради Європи й національних органів, відповідальних за молодіжну політику в цьому процесі, а також зі змістом та можливостями Портфоліо.

Учасники визначали можливості використання і адаптації Портфоліо до реалій роботи з молоддю в Україні. Були розроблені пропозиції щодо інтеграції Портфоліо в національні та регіональні програми розвитку молодіжної роботи в Україні та освітні програми.

Читати 1679 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини В Одесі відбувся семінар з питань поширення Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи та визнання молодіжної роботи в Україні