Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 11 листопада 2016 16:03

Вийшов у світ новий навчальний посібник Сташківа Б.І. "Право соціального забезпечення. Загальна частина"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Побачив світ новий навчальний посібник професора кафедри трудового права, адмністративного права та процесу, к.ю.н. Сташківа Богдана Івановича "Право соціального забезпечення. Загальна частина".

У навчальному посібнику розкривається зміст Загальної частини права соціального забезпечення, зокрема, дається правова характеристика соціального забезпечення як фундаментальної категорії однойменної галузі права, права на соціальне забезпечення, його організаційно-правових форм та державних соціальних стандартів. З’ясовується суть права соціального забезпечення як самостійної галузі права, висвітлюється його предмет, джерела і форми, принципи і система. Значне місце відведено правовідносинам і юридичній відповідальності у сфері соціального забезпечення, а також історії становлення і розвитку соціальної підтримки вразливих груп населення та законодавства про соціальне забезпечення. Наводиться обширний перелік наукових робіт, опублікованих в останні роки.

Розраховано на здобувачів вищої освіти, науковців, юристів, практичних працівників органів соціального забезпечення, читачів, які цікавляться проблемами теорії права соціального забезпечення.

Для ознайомлення зі змістом навчального посібника необхідно завантажити файл, що розміщений нижче

Читати 1777 разів
Завантажити прикріплення:

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Вийшов у світ новий навчальний посібник Сташківа Б.І. "Право соціального забезпечення. Загальна частина"