Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 16 листопада 2016 16:37

Сучасний молодіжний працівник

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

15 листопада 2016 року на факультеті соціальної роботи в рамках Тижня Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій відбувся семінар-тренінг «Сучасний молодіжний працівник».

Під час семінару-тренінгу було обговорено зміст молодіжної політики, роль молоді у її формуванні, пріоритетні сфери молодіжної політики, розкрито зміст та особливості молодіжної роботи в Україні.

Студенти ділилися досвідом, визначали, на якій сходинці «драбини Харта» знаходиться молодь.

Кожен учасник визначив свою сходинку участі в місцевому та регіональному житті, дізнався про сходинки участі інших.

Учасники заходу дізнавалися про європейські сайти та ресурси, що містять кращі практики, семінари, конференції, навчальні візити, в яких можна взяти участь.

Студенти обгрунтували навіщо залучати молодь до розробки молодіжної політики обласного/місцевого рівня. Найголовнішим стало створення професійного портрета молодіжного працівника: визначено, де працює молодіжний працівник, які завдання вирішує, які форми і методи роботи використовує, а також, якими професійними та особистісними якостями володіє сучасний молодіжний працівник.

Наступним кроком стане підвищення рівня обізнаності учасників щодо ключових компетенцій молодіжного працівника, формування позитивного ставлення до розвитку необхідних компетенцій та самовдосконалення.

Семінар-тренінг проводили викладачі кафедри соціальної роботи – Децюк Т.М., Захаріна М.І., Острянко Т.С.

Читати 1526 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Сучасний молодіжний працівник