Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Субота, 26 листопада 2016 20:13

Відбулася зустріч студентів Інституту зі спеціалістами Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

25 листопада 2016 року в рамках декади Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ відбулася зустріч студентів зі спеціалістами Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області.

Участь у заході взяли: директор Центру Ірина Протченко, заступник директора Олеся Пирковська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко, а також запрошений гість - Чернігівський поліцейський омбудсмен Анна Панасюк.

У ході зустрічі були висвітлені питання організації надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області, роботи Регіонального центру, місцевих центрів та бюро правової допомоги у Чернігівській області, призначення адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

Анна Панасюк поінформувала присутніх про інститут «поліцейських омбудсменів» та надала інформацію щодо обсягу її повноважень.

По закінченню заходу студенти мали змогу задати запитання правознавцям і отримати на них вичерпні та змістовні відповіді.

Захід організовано з ініціативи кафедри кримінального права та правосуддя.

Читати 1843 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбулася зустріч студентів Інституту зі спеціалістами Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області