Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 17 лютого 2017 19:00

Відбулося урочисте відкриття весіннього семестру професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

16 лютого 2017 року в Чернігівському національному технологічному університеті відбулося урочисте відкриття весіннього семестру професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія».

Наразі професійна перепідготовка відбуватиметься за двома програмами: «Інтернет технології в бізнесі та WEB дизайн» та «Підприємництво у сфері готельно-ресторанного бізнесу».

На урочистому відкриті були присутні: ректор ЧНТУ Шкарлет С.М., президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Рубцов В.С., перший проректор ЧНТУ Новомлинець О.О., директор ННІ права і соціальних технологій Остапенко Л.А., заступник голови ГО «Чернігів Європейський» Вербицька А.В., член ГО «Чернігів Європейський» Петрик О.Л., яка займається працевлаштуванням слухачів проекту, члени ГО «Чернігів Європейський» Сила Т.І. та Акименко Ю.Ф., які відповідають за соціально-психологічну адаптацію учасників проекту до цивільного життя, координатор проекту – Коленіченко Т.І.

Адміністрація університету та президент МФСА побажали учасникам наснаги в опануванні нових спеціальностей, витримки та ініціативності під час навчання.

На урочисте відкриття були запрошені випускники минулих груп Зіберт С.М. та Черешко А.І., які поділилися досвідом своєї участі у проекті «Україна-Норвегія».

За ініціативи випускників проекту було створено Клуб учасників проекту «Україна-Норвегія». Мета створення клубу – налагодження ефективної комунікації між учасниками проекту і їх соціально-психологічна підтримка в умовах трансформаційних змін в Україні. Голова клубу Альберт Черешко анонсував заходи, які будуть проводитися в рамках функціонування клубу.

Бажаємо нашим слухачам наснаги у навчанні та успіхів в опануванні нових знань.

Читати 1345 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбулося урочисте відкриття весіннього семестру професійної перепідготовки в рамках проекту «Україна-Норвегія»