Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 27 березня 2017 14:02

Обговорили питання ґендерної рівності в освіті

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

23 березня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України в рамках співпраці з Посольством Держави Ізраїль в Україні, спільно з Громадською спілкою «Європейська Мала академія наук України» відбувся Круглий стіл «Ґендерна рівність в освіті», за участю фахівців Міністерства освіти і науки України, представників Громадської ради при МОН України та провідних експертів в даній тематиці.

Наш університет на заході представляла керівниця Центру ґендерної освіти ЧНТУ доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Ємець.

На Круглий стіл були запрошені досвідчені бізнес-консультантки і тренерки Катерина Руденко і Наталія Мазор, які представили проект Міжнародного навчального центру «Кармель» ім. Голди Меїр, проект Economic Empowerment for Women, навчальні програми з ґендерної рівності в Ізраїлі та поділилися досвідом щодо закріплення економічної ролі жінок.

Координатора проектів Посольства Держави Ізраїль в Україні Ольга Цуприкова презентувала проект Агенції з розвитку міжнародного співробітництва МЗС Ізраїлю MASHAV.

На питання учасників Круглого столу відповіли Заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба та Народна депутатка України Світлана Войцеховська.

В ході дискусії були окреслені перспективи ґендерних підходів в освітянській галузі.

Читати 1501 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Обговорили питання ґендерної рівності в освіті