Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 20 квітня 2017 21:41

У ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка відбувся тематичний вечір «Місія – космос»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

12 квітня все людство відзначало Міжнародний день польоту людини в космос (Всесвітній день авіації та космонавтики). Це свято встановлено на честь першого польоту в космос людини, тим самим воно підкреслює нестримну жагу людства до пізнання нових знань.

До цієї урочистої дати відділами документів з економічних, технічних, природничих та сільськогосподарських наук і наукової інформації та бібліографії ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка був підготовлений і проведений тематичний вечір «Місія – космос». На зазначений захід були запрошені студенти першого курсу юридичного факультету.

Під час тематичного вечора студенти переглянули презентацію на тему: «Історія ракетобудування. Внесок Чернігівщини» та дізналися про славетні імена конструкторів, вчених, науковців-чернігівців та імена вчених-конструкторів життя та діяльність яких пов’язані із Чернігівщиною.

Ознайомилися з внеском Чернігівського заводу радіоприладів у розвиток космічної галузі, заслухавши доповідь конструктора Балюти В. І.
Переглянули цікавий відеоматеріал про славетне Чернігівське вище військове авіаційне училище льотчиків (ЧВВАУЛ), яке стало колискою для багатьох радянських космонавтів та першого космонавта незалежної України Каденюка Л. К.

Заслухали доповідь заступника начальника випробувального центру Куравського В. Г. про сьогодення та завдання, які стоять перед Державним науково-випробувальним центром Збройних Сил України, який був переведений до Чернігова з Феодосії.

Переглянули книжкову виставку «Безмежний простір Всесвіту...».

Деталі заходу розміщені за посиланням http://libkor.com.ua/index.php?id=1&sid=0&pid=5&year=2017&tab=1&item=2574

Читати 1488 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини У ЧОУНБ ім. В.Г. Короленка відбувся тематичний вечір «Місія – космос»