Версія для друку
Вівторок, 02 травня 2017 13:50

Відбулася зустріч студентів ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з представниками роботодавців

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

В межах заходу «День кар’єри ЄС», який проходив 27 квітня 2017 року у Чернігівському національному технологічному університеті, відбулася зустріч студентів ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ з представниками роботодавців, де обговорювалися перспективи подальшого працевлаштування випускників.

Зокрема, на зустріч завітали представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, а також представники компанії «Соната».

Працівники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області ознайомили студентів із важливими напрямками роботи органів та установ юстиції, а також з кардинальними змінами у системі, що запроваджуються Міністерством юстиції України в останні роки. Зосередились саме на примусовому виконанні судових рішень, нотаріальній практиці, веденні реєстрації бізнесу, нерухомості, актів цивільного стану. Поговорили також про організацію правової роботи та правової освіти населення.

Представники компанії «Соната» розповіли про можливість участі студентів у молодіжній міжнародній програмі «Work&Travel Bulgaria», що спрямована на розвиток культурного обміну між Україною та Болгарією.

Читати 914 разів

Галерея зображень