Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Понеділок, 04 грудня 2017 21:00

Представниця юридичної клініки «Adiutorium» взяла участь у з’їзді делегатів юридичних клінік України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1-2 грудня 2017 року на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся з’їзд делегатів юридичних клінік України. Юридичну клініку «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету на заході представляла викладач-куратор клініки, асистент кафедри цивільного, господарського права і процесу Івженко А.А.

Метою з’їзду є популяризація юридичного клінічного руху в Україні та заохочення молоді надавати безоплатну правову допомогу найбільш незахищеним категоріям населення через юридичні клініки вищих навчальних закладів.

Згідно програми заходу, окрім організаційних питань діяльності Асоціації юридичних клінік, проведено майстер-класи з правозахисної, культурної та освітньої тематики. Запрошені експерти акцентували увагу на перших результатах судової реформи (С. Стеценко), особливостях застосування переговорів та медіації для врегулювання правових спорів (Анета Бяли), можливості захисту соціально-вразливого населення (Б. Мойса), захисту прав дитини в школі (О. Козорог).

В роботі з’їзду взяла участь делегація Гельсінської спілки України з прав людини, виступивши з презентацією доповідей на правозахисну тематику, зокрема: «Типові порушення прав людей з інвалідністю в Україні», «Правовий статус тимчасово окупованих територій та протидія дискримінації їх жителів», «Толерантність та порозуміння в Україні: думайдан», «Як ефективно захищати права ВПО: типові кейси», ««Школа – територія прав людини» та можливості правозахисної діяльності для юридичних клінік в освітніх закладах».

Читати 1195 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Представниця юридичної клініки «Adiutorium» взяла участь у з’їзді делегатів юридичних клінік України