Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Вівторок, 06 березня 2018 21:18

Увага! Новий навчальний посібник!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вийшов друком навчальний посібник к.ю.н., доцента, професора кафедри трудового права, адміністративного права та процесу Сташківа Б. І. "Право соціального забезпечення. Особлива частина".

На підставі досягнень сучасної української правової науки і діючих нормативних актів у соціальній сфері в навчальному посібнику розкривається зміст Особливої частини права соціального забезпечення, зокрема, таких її підгалузей права, як пенсійне право, право соціальної допомоги та право соціального обслуговування. Значну увагу приділено правовому регулюванню надання соціальних допомог і послуг застрахованим особам за такими видами загальнообов‟язкового державного соціального страхування: у зв‟язку з тимчасовою втратою працездатності; від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності; на випадок безробіття.

Розраховано на студентів, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників юридичних вузів, юристів, практичних працівників кадрових служб і органів соціального забезпечення, читачів, які цікавляться правовими питаннями соціального забезпечення громадян.

Навчальний посібник розміщений нижче

Читати 1028 разів
Завантажити прикріплення:

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Увага! Новий навчальний посібник!