Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 13 квітня 2018 20:18

Відбулося засідання підсекції філософії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Наукові здобутки молодих вчених – запорука сталого розвитку суспільства. Це добре розуміють в Чернігівському національному технологічному університеті, де гарною традицією стало проведення навесні Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Юність науки».

Цього року на пленарне засідання конференції «Юність науки – 2018: соціально-економічні та гуманітарні аспекти розвитку суспільства» в читальній залі Наукової бібліотеки університету зібралася студентська молодь, яка має вагомі досягнення в науковій діяльності – переможці олімпіад, учасники академічних програм обміну студентами та міжнародних конференцій.

Відкрив конференцію ректор ЧНТУ, д.е.н., професор С.М. Шкарлет. З вітальним словом до учасників конференції звернулись проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ЧНТУ, к.ф.н., доц. Мельник О.Є., директор ННІ економіки ЧНТУ, д.е.н., проф. Гонта О.І. та ін.

Доброзичлива і невимушена атмосфера дозволяли вільно обмінюватися думками й досвідом, сприяли творчому пошуку та жвавому спілкуванню між учасниками. Кращі з кращих молодих науковців були відзначені Подяками та Почесними грамотами за активну наукову діяльність. Отримали відзнаки й студенти та магістранти ННІ права і соціальних технологій, які продемонстрували значні успіхи в науково-дослідній роботі.

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін спільно з кафедрою філософії та суспільних наук організувала роботу підсекції філософії, учасниками якої стали студенти, магістранти та аспіранти різних факультетів ЧНТУ.

Голова підсекції зав. кафедри соціально-гуманітарних дисциплін к.ф.н., доц. Н.В. Шакун та секретар підсекції к.ф.н., доц. С.В. Киселиця у вітальному слові підкреслили значущість філософського знання для становлення майбутнього фахівця.

У змістовних доповідях учасники конференції акцентували важливі онтологічні, методологічні, аксіологічні та ін. теми.

Непідробна зацікавленість філософською проблематикою сприяла жвавій і конструктивній дискусії.

Читати 1056 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Відбулося засідання підсекції філософії