Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 11 травня 2018 06:32

Студенти юридичного факультету зустрілися з заступником начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

10 травня 2018 року в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО» та просвітницьких заходів до Дня Європи заступник начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Єдомаха А.В. зустрілась зі студентами юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету.

Зі студентами поспілкувались про вимоги, які на сьогодні ставить європейська спільнота до України та її правозахисної сфери діяльності, необхідність приведення законодавства України до європейських стандартів, особливо тих його галузей, які визначають механізми реалізації конституційних прав людини і громадянина.

На зустрічі обговорили Закон "Чужих дітей не буває", який набрав чинності 06.02.2018 року, зокрема, його дієвість на практиці, та чи достатніми на сьогодні є заходи щодо стимулювання боржників до добровільного та своєчасного виконання рішень про стягнення аліментів. Студентів цікавили практичні ситуації, які виникають при виконанні рішень такої соціально значущої категорії, а саме: як на практиці боржника обмежують в праві керувати транспортним засобом; де неплатники аліментів відбувають суспільно корисні роботи; чи можна в рахунок заборгованості по аліментам передати право власності на нерухоме майно; як вберегтись добросовісному платнику аліментів від потрапляння до Єдиного реєстру боржників і т.д.

Читати 1453 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Студенти юридичного факультету зустрілися з заступником начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області