Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 24 травня 2018 21:44

Викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін освоюють передовий міжнародний досвід викладання логіки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

17-18 травня 2018 р. доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Н.А. Ємець взяла участь у роботі VIII Міжнародної конференції «Викладання логіки та перспективи її розвитку», яка відбулася у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

Були представлені сучасні наукові досягнення в галузі логіки та методології пізнання, новітні підходи у викладанні логіки, популяризації критичного та аналітичного мислення. Дискусійні обговорення відбулися на круглих столах «Історія філософії та історія логіки: точки зіткнення», «Крос-культурні дослідження суперечки», «Переклад логічної та філософської термінології» та в секційних засіданнях. Були презентовані нові підручники, навчальні посібники та монографії з логіки. На конференції розглядалися як теоретичні, так і практичні аспекти розвитку логічного знання.

Особлива увага була приділена розвитку юридичної логіки, яка зосереджує увагу не тільки на нормах і стандартах правильного мислення, типових помилках та трюках, що супроводжують еристику, а й аналізує логіку юридичного процесу. Фахівці провідних юридичних ВНЗ України, зокрема, Національної академії внутрішніх справ України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету внутрішніх справ та ін. наголошували, що викладання такого курсу студентам юридичних спеціальностей не тільки сприятиме виробленню вміння запобігати дефектам у власних міркуваннях і переконливо критикувати будь-які спроби омани зі сторони нечесних опонентів, а й, перш за все, формуватиме висококваліфікованих фахівців у сфері правознавства.

Також учасники конференції отримали нагоду познайомитися з новими методиками підготовки студентів-бакалаврів до складання тез загальної навчальної практичної компетентності в магістратуру з права.

Захід, організований кафедрою логіки КНУ ім. Т.Шевченка на чолі з натхненницею і організаторкою логічної спільноти в Україні професором І.В.Хоменко, дав можливість учасникам поспілкуватися не тільки з українськими колегами, а й із закордонними фахівцями з Білорусі, Туреччини, Франції, Фінляндії.

Читати 1186 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін освоюють передовий міжнародний досвід викладання логіки