Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Середа, 04 липня 2018 12:03

Хроніки року кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Підійшов до завершення 2017-2018 навчальний рік. Для кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню він видався насиченим на різноманітні заходи та проекти.

Протягом року кафедра постійно брала участь у заходах нашого університету: День відкритих дверей, Бізнес-форум «Державна служба - Освіта - Підприємництво: стратегія взаємодії», «Почни весну з ЧНТУ» та ін.

Другий рік поспіль кафедра проводила в університеті Psychology’Fest «Психолог і Я» (13-17 листопада 2017 року), в рамках якого відбулися цікаві інтерактиви, майстер-класи та творча лабораторія психотерапевта, провідного  наукового співробітника Інституту соціальної і політичної психології НАПН України Б.П. Лазоренка «Особливості проживання особистістю психотравми в умовах суспільно-політичної кризи»

Вдруге кафедра провела Work-shop «Успішна жінка», який відбувся 26 квітня 2018 року. Цього разу він пройшов за темою «Fashion-урок».

Кафедра тісно співпрацює з державними установами і громадськими організаціями.

У співпраці з Чернігівським обласним онкологічним диспансером було організовано та проведено Flash mob «Я пройшла обстеження! А ти?», спрямований на профілактику раку молочної залози (20 жовтня 2017 року).

Декілька років поспіль кафедра співпрацює з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА. В цій співпраці було організовано і проведено 5 грудня 2017 року круглий стіл «Протидія насильству в сім’ї: реалії та перспективи у світі та Україні» на підтримку міжнародної акції «16 днів проти насильства». Кафедра і надалі працює в цьому напрямку.

За підтримки Інституту соціальної та політичної психології та Асоціації політичних психологів України в нашому університеті було реалізовано проект «Школа соціально-психологічної допомоги ветеранам, учасникам АТО та членам їх сімей». Завершенням якого 27 березня 2018 року була науково-практична конференція «Соціальна і психологічна реабілітація та інтеграція ветеранів АТО, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб: актуальні проблеми, перспективи, досвід розв’язання».

До Дня науки кафедра провела конкурс презентацій наукових досліджень студентів. Переможці конкурсу отримали грамоти та призи.

Наразі кафедра разом з ГО «Епоха свідомості» реалізує проект «Калиновою дорогою змін», який фінансується за рахунок коштів обласного бюджету. Також викладачами кафедри реалізується проект «Школи Чернігова – територія толерантності», який фінансується в рамках міського Бюджету участі.

Читати 1819 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Хроніки року кафедри організації соціально-психологічної допомоги населенню