Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
Четвер, 25 жовтня 2018 23:15

Запрошуємо на презентацію книги

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні колеги! З метою реалізації ідей гендерно-чутливого світу та сприяння досягненню рівності прав і можливостей у сучасному суспільстві Центр гендерної освіти та кафедра соціальної роботи ЧНТУ запрошують на презентацію книги Олени Стрельник «Турбота як робота. Материнство у фокусі соціології».

Олена Стрельник - докторка соціологічних наук, ґендерна дослідниця, стипендіатка програми Ендрю Карнеґі (США); авторка численних наукових та публіцистичних праць; дописувачка ресурсів «Українська правда. Життя», «Гендер в деталях, «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці».

Книгу вже презентували в Києві, Луцьку, Полтаві, Львові, Черкасах, Запоріжжі. Можливість обговорити тему материнства як роботи, озвучити її в контексті наукового дослідження з’явилася і в Чернігові. Ви зможете почути відповіді на актуальні питання:

 Як та чому змінюється сучасне материнство?

 Що означає бути матір’ю в сучасній Україні?

 Як державна політика та ринок праці впливає на матерів?

 Завдяки яким ресурсам матері поєднують оплачувану та репродуктивну працю та як вони організовують щоденну турботу про дітей?

 Як материнство пов’язане з ґендерною нерівністю та як можна змінити цей ґендерний порядок?

Презентація відбудеться 30 жовтня 2018 р. (вівторок, поч. об 11.30) у Навчально-науковому інституті права і соціальних технологій (8 корп. ЧНТУ, вул. Козацька 1а, ауд.3).

Захід проводиться за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля

Контактна особа:            Наталія Шакун (моб. 0669396119)

 

«Турбота як робота»: розмова про сучасне материнство

Як та чому змінюється сучасне материнство? Що означає бути матір’ю в сучасній Україні? Як державна політика та ринок праці впливає на матерів? Завдяки яким ресурсам матері поєднують оплачувану та репродуктивну працю та як вони організовують щоденну турботу про дітей?

Відповіді на ці та інші питання – у книзі та вже незабаром особисто на зустрічі з авторкою в Чернігові.

Центр гендерної освіти та кафедра соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету запрошують на презентацію книги Олени Стрельник, докторки соціологічних наук, ґендерної дослідниці, стипендіатки програми Ендрю Карнеґі (США); авторки численних наукових та публіцистичних праць; дописувачки ресурсів «Українська правда. Життя», «Гендер в деталях, «Повага: кампанія проти сексизму в ЗМІ та політиці».

Зустріч з соціологинею відбудеться 30 жовтня об 11:30 в приміщенні ННІ права і соціальних технологій (8 корп. ЧНТУ, вул. Козацька 1а, ауд.3)

Захід проводиться за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Читати 1012 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Запрошуємо на презентацію книги