Версія для друку
Субота, 03 листопада 2018 10:58

Креативний кампус «ВИЩЕ»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

16-19 жовтня 2018 р. у Києві відбувся перший Креативний Кампус «ВИЩЕ», за програмою професійного розвитку: «Розвиток компетентнісного навчання та викладання», в якому приймали участь 58 викладачів із 12 регіонів України, в тому числі й з м. Чернігова.

Організаторами довгоочікуваного заходу виступили Національний університет «Києво-Могилянська академія», Pearson Ukraine, Міністерство освіти і науки України, British Council Ukraine, DINTERNAL Education.

Чернігівський національний технологічний університет представляли декан фінансово-економічного факультету, к.е.н., професор Ремньова Л.М., завідувач кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Козинець О.Г. та доцент кафедри теорії та історії держави і права, конституційного права, к.і.н., доцент Нітченко А.Г.

Протягом чотирьох днів  наші викладачі вчилися, як  ефективно  впроваджувати креативний підхід у навчальний процес  та  створювати креативне середовище від тренерів з  Великобританії, Швейцарії та України,  обмінювалися думками з колегами та ділилися позитивним досвідом ЧНТУ.

Такий освітній захід є надзвичайно своєчасним в умовах, коли  креативність стає  однією з трьох найважливіших навичок, які роботодавці цінуватимуть у своїх працівниках. Для того, щоб викладачі ЧНТУ змогли вчасно підготуватися до нових викликів 21-го  століття, планується найближчим часом провести дисимінаційний ворк-шоп з розвитку креативного мислення студентів під час викладання фахових дисциплін для всіх бажаючих НПП. Слідкуйте за новинами.

Читати 350 разів

Галерея зображень