Дата и время

Font Size

Screen

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel
П'ятниця, 07 грудня 2018 21:15

Асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У період з 04 по 10 листопада 2018 року асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну", організовану та фінансовану Фондом Родини Богдана Гаврилишина. 

Протягом тижня українська команда відвідала Варшаву та Гданськ, де мала низку зустрічей з метою вивчення кращого позитивного досвіду нашого західного сусіда у сфері освіти, європейської інтеграції, розвитку інфраструктури, підприємництва та туризму.

Також в рамках програми члени делегації мали змогу поспілкуватися з послом України в Польщі у Варшаві та консулом України в Гданську щодо актуальних питань, які хвилюють українську молодь, яка змінює Україну. А зустріч у польському парламенті з його представником дала можливість обговорити перспективи інтеграції нашої країни до ЄС.

Отриманий досвід учасники делегації впроваджуватимуть у своїй діяльності для підтримки змін в нашій державі.

Читати 381 разів

Меню

Випадкове зображення

Про нас

Корпус 1

Навчально-науковий Інститут Права і Соціальних Технологій створений наказом ректора Чернігівського національного технологічного університету від 01 вересня 2014 р.

Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АЕ №527282, отримано 01.10.2014 р.

Контактна інформація

  • Aдреса: 14027, м. Чернігів, вул. Шевченка, 95
  • Tел: (+380 04622) 3-42-44
  • Tел.приймальної комісії: (+380 0462) 95-21-14
Ви тут: Новини Асистент кафедри цивільного, господарського права та процесу Івженко А.А. у складі делегації з України відвідала Польську Республіку в рамках програми "Молодь змінить Україну"